Startsida Sök Karta Handledning Samverkan Kontakt Logga in

Kontaktpersoner för SilvaBoreal

Systemutvecklare

Vid frågor om systemet, vänd er i första hand till mig.

Kim Lindgren
Telefonnummer: 070-548 96 15
kim.lindgren@slu.se

Projektledare

Charlotta Erefur
Telefonnummer: 070-252 47 02
charlotta.erefur@slu.se

Henrik Wikström
Telefonnummer: 063-194586
henrik.wikstrom@skogsstyrelsen.se

Ansvariga för SLUs försöksytor

Siljansfors försökspark

Ola Langvall
Telefonnummer: 070-600 52 26
ola.langvall@slu.se

Tönnersjöhedens försökspark

Martin Goude
Telefonnummer: 073-074 61 98
martin.goude@slu.se

Asas försökspark

Wilhelm Lönnqvist
Telefonnummer: 073-027 55 22
wilhelm.lonnqvist@slu.se

Vindelns försöksparker

Johan Westin
Telefonnummer: 070-346 94 59
johan.westin@slu.se

Ansvariga för övriga försök

IVL Svenska Miljöinstitutet AB

Therese Zetterberg
Telefonnummer: 031-725 62 28
therese.zetterberg@ivl.se

Skogforsk

Jens Lindberg
Telefonnummer: 073-382 15 91
jens.lindberg@skogforsk.se

Skogsstyrelsen

Henrik Wikström
Telefonnummer: 063-194586
henrik.wikstrom@skogsstyrelsen.se